Dla reklamodawców

 

Reklama w serwisie PsyNaSalony.pl
Oferujemy Państwu możliwość dotarcia ze swoimi usługami do ściśle wyselekcjonowanej grupy docelowej – grupy miłośników zwierząt. Osoby odwiedzając serwis PsyNaSalony.pl interesują się zwierzętami, dbają o nie i są świadome konieczności inwestowania w swoich podopiecznych.

Dlaczego warto reklamować się na naszych stronach?
Jesteśmy pierwszym i obecnie jedynym serwisem w sieci, ze znajdującą się na nim ogólnopolską Mapą lokali przyjaznych psom. Mapa uaktualniana jest codziennie. Obecnie znajduje się na niej około tysiąca restauracji, hoteli, sklepów i placówek takich jak biblioteki społeczne czy pola campingowe, na które można wejść z psem. Serwis PsyNaSalony.pl codziennie odwiedzany jest przez dziesiątki internautów, opiekunów psów, którzy szukają nie tylko informacji o miejscach, które mogą odwiedzić ze swoimi podopiecznymi, ale również aktualności, opinii, relacji i ciekawostek ze świata zwierząt. Bannery reklamowe umieszczone są na stronie w miejscach dobrze widocznych, ale mało agresywnych, a jednolita szata graficzna sprawia, że są jeszcze lepiej widoczne przez osoby zainteresowane.

Cennik bannerów
Zapraszamy do skorzystania z oferty reklamy banerowej serwisu PsyNaSalony.pl. Aby zwiększyć efektywność w dotarciu do osób odwiedzających serwis, przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnych możliwości reklamowania swojego lokalu, swoich usług i towarów. Ofertę umieszczamy poniżej.

 

 

 

 Numer

 Rozmiar (maks.)

 Wielkość pliku

 Cena za m-c

 banner 00

 1000 x 170 px

 300 kB

 1250,00 zł

 banner 01

 290 x 250 px

 100 kB

 500,00 zł

 banner 02

 290 x 150 px

 100 kB

 250,00 zł

 banner 03

 290 x 75 px

 100 kB

 150,00 zł

 

Wyświetlamy bannery o rozszerzeniu: JPG, GIF oraz Flash. Wszystkie banery wyświetlane są rotacyjnie. Pozostałe informacje dotyczące warunków i szczegółów oferty uzyskacie, pisząc na nasz adres: psynasalony@gmail.com.