Dołącz do kampanii edukacyjnej „Psy na Salony”

Serwis PsyNaSalony.pl został stworzony z myślą o właścicielach psów poszukujących lokalu, do którego mogliby wybrać się ze swoim pupilem.

Zależy nam na stworzeniu jak najbardziej aktualnej i najobszerniejszej bazy danych z lokalami przyjaznymi psom w całej Polsce, a także dotarciu z informacją o nich do możliwie największej grupy odbiorców – opiekunów psów, poprzez umieszczenie adresów lokali na Mapie lokali przyjaznych psom. Żeby to osiągnąć, każdemu miłośnikowi zwierząt daliśmy możliwość poinformowania nas o restauracji, kawiarni, hotelu czy pensjonacie, o którym wie lub który odwiedził, i który może polecić jako lokal przyjazny psom. Żeby to zrobić, wystarczy otworzyć zakładkę z formularzem dodania lokalu przyjaznego psom do Mapy lokali i poświęci minutę na jego wypełnienie. To nic nie kosztuje!

Ale swoją ofertę kierujemy również do właścicieli hoteli, moteli, pensjonatów, kawiarenek, restauracji i wszystkich firm przyjaznych psom oraz ich opiekunom. Oprócz tego, że każdy właścicieli takiego miejsca może dodać lokal do naszej bazy lokali przyjaznych psom całkowicie za darmo, to może również przystąpić do kampanii edukacyjnej „Psy na Salony” na preferencyjnych warunkach. Czym są preferencyjne warunki, co właściciele lokali dostają w zamian i jak to zrobić, możecie przeczytać w zakładce mówiącej o zaletach akcesu na preferencyjnych warunkach.