Najczęściej zadawane pytania (FAQ)


1. Dlaczego macie tak drogo?

Nie mamy. Serwis PsyNaSalony.pl nie działa w oparciu o system DRM (Digital Rights Management) – system zarządzania prawami do informacji. Co to znaczy? Krótko mówiąc, korzystając z naszych usług, nie musicie Państwo płacić abonamentu, ponieważ nie kupujecie prawa do publikacji w naszym serwisie informacji o lokalu. Zamiast tego, kupujecie miejsce na serwerze, na którym te informacje są przechowywane oraz konkretną usługę, np. utworzenie i dodanie markera do Mapy lokali przyjaznych psom, stworzenie strony internetowej, utworzenie spersonalizowanego znacznika, etc. Za każdą z tych usług płacicie tylko raz i na zawsze. Dzięki temu korzystanie z serwisu PsyNaSalony.pl jest tańsze niż korzystanie z innych serwisów, działających w oparciu o DRM i zwraca się już w drugim roku!

2. Jak często muszę płacić abonament za stworzenie i utrzymanie strony oraz markera w serwisie PsyNaSalony.pl?
Opłata jest jednorazowa. W odróżnieniu od innych serwisów, działających w oparciu o licencje terminowe (miesięczne, kwartalne, roczne), za umieszczenie informacji o lokalu w serwisie PsyNaSalony.pl (strony lokalu, markera lokalu oraz wszystkich danych umieszczonych na obu powyższych) płacą Państwo tylko raz.

3. Czy jednorazowa opłata za przystąpienie do kampanii edukacyjnej na preferencyjnych warunkach zostanie kiedyś zastąpiona opłatą licencyjną, abonamentową?
Nigdy nie mówimy nigdy. Rozważamy taką możliwość. Jednak nawet jeśli tak się stanie, opłata abonamentowa dotyczyć będzie tylko tych osób, które zechcą przystąpić do kampanii po zmianie warunków opłaty. Osoby, które zdecydują się przystąpić do kampanii na preferencyjnych warunkach w tej chwili, mają pewność, że ewentualne zmiany w regulaminie nie będą ich dotyczyć. Zarówno za publikację informacji o swoim lokalu na Mapie lokali przyjaznych psom, stworzenie strony w serwisie czy formularza do kontaktu z klientami zapłacą tylko raz.

4. Za które z usług muszę zapłacić więcej niż raz?
Niektóre usługi, jak publikacja wpisu o lokalu na facebookowym fanpage’u kampanii, są płatne wielokrotnie. Nie jest to jednak abonament, a opłata za jednorazową usługę.

5. Dlaczego na mapie, zamiast markerów, pojawiają się kółka z liczbą w środku?
Markery znajdujące się blisko siebie są grupowane. Dzięki temu mapa ładuje się szybciej. Liczba w kółku oznacza liczbę markerów umieszczonych w grupie. Żeby odsłonić markery, należy przybliżyć mapę, używając kółka w myszce (scrolla) lub przycisków nawigacji znajdujących się w lewym górnym rogu mapy.