Polityka jakości

Jako twórcy kampanii edukacyjnej, sami również pragniemy utrzymać jak najwyższe standardy i dochować wszelkiej staranności w przygotowywaniu ogólnopolskiej mapy „Miejsc przyjaznych psom”.

To dlatego nie od razu Twoje zgłoszenie i informacje o Twoim lokalu pojawiły się na stworzonej przez nas mapie. Dajemy sobie trzy dni na zweryfikowanie Twojego zgłoszenia, sprawdzenie, czy podane przez Ciebie dane są prawdziwe i czy nie wkradł się w nie błąd. To pozwoli uniknąć w przyszłości nieporozumień, zarówno ze strony przedsiębiorców, jak i opiekunów psów.

Trzy dni to maksymalny czas, jaki dajemy sobie na wprowadzenie Cię do naszej bazy. W większości przypadków, informacja o lokalu wraz z odpowiadającym mu znacznikiem pojawia się na mapie „Miejsc przyjaznych psom” jeszcze w dniu zgłoszenia.

Zweryfikowanie informacji o lokalu, który dołączył do kampanii edukacyjnej „Psy na Salony” na preferencyjnych warunkach, wymaga więcej czasu. Umieszczenie wszystkich informacji w oknie wizytówki wymaga nierzadko również pracy redaktorskiej oraz graficznej. Na zakończenie prac nad takim markerem rezerwujemy sobie maksymalnie pięć dni roboczych.

Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.